S ponosom vas obavještavamo da je danas,06.05.2017. godine zvanično otvoren IX Festival rada srednjih stručnih i tehničkih škola BiH. Kao što je poznato, ovogodišnji domaćin jeste JU Srednjoškolski centar Hadžići koji je ugostio oko 1000 učenika, oko 300 mentora koji će se predstaviti s 23 stručna zvanja i 27 zanimanja. Otvrenje je započelo u 11h gdje se prvo obratio direktor škole Selver Ejubović,ministar za obrazovanje i nauku i mlade  KS Elvir Kazazović i glavni krivac, idejni vođa i vizionar ove manifestacije, Hasan Brkić.

 


Festival rada je promocija rada, stvaralaštva, druženja i mladosti, a mladost sanja o ljepšem i boljem svijetu, o svijetu u kojem su "riječi djela".
Ovu manifestaciju uveličali su pjesmom, kako poznati pjevač Neno Murić, tako i mlade nade naše škole.
Ovim je obilježeno svečano otvorenje IX Festivala rada srednjih stručnih i tehničkih škola BiH.Nakon ovoga održat će se takmičenje i mnogobrojne zanimljivosti u našem mjestu- Hadžićima.

 

 

 

Interaktivna mapa učesnika IX Festivala rada Hadžići 2017

Go to top